02566142704     02566142704
Ev Eşyası Eşya Depolama Hizmeti     Taşınma Formu

Asansörlü Taşımacılık

05 Temmuz 2020     448 Görüntüleme

Kuşadası Asansörlü taşımacılık özellikle büyük ebatlara sahip olan eşyaların taşınmasını da sıklıkla tercih edilmektedir. Kuşadası nakliye firmamız asansörlü taşımacılık hizmetlerini de siz müşterilerine sunmaktadır.

Taşınmalar kimi zaman yüksek katlara olabilir. Yüksek katlara merdivenler ile eşya taşımak oldukça zordur. Ya da büyük ebatlarda ki eşyaları dar alanlardan geçirerek taşımak kişilere zorluk yaratabilir. Böyle durumlarda ise asansörlü taşımacılık sistemi devreye girmektedir. Kuşadası nakliye firmamız mevcut araçları ile sizlere bu hizmeti sağlamaktadır. İster 1. katta isterseniz de 15. katta bulunan evinize ya da iş yerinize asansörlü taşımacılık sistemimiz sayesinde kolaylıkla eşyalarınızın çıktığını göreceksiniz.

Asansörlü taşımacılık hizmetleri işinde uzman tecrübeli ekibimiz ile yapılmaktadır. Ekibimiz sayesinde eşyalarınız herhangi bir zarar görmeden taşınma işlemleri tamamlanmaktadır. Asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti öncesi eşyalarınız herhangi bir zarar görmemesi adına güzelce paketlenir. Bu sayede eşyalarınızı çizilmeye, kırılma ya da darbe alması önlenmiş olur. Uzman ekibimiz taşınacak olan katta bekleyerek eşyalarınıza titizlik ile içeri taşımaktadır. Yani sizler yorulmadan profesyonel ekibimiz sayesinde eşyalarınız en yüksek katlara taşımaktadır.Firmamıza 0256 614 27 04 - 0541 314 57 09 numaralardan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Kuşadası evden eve asansörlü nakliyat firmamıza web sitemizde yer alan iletişim numaralarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Web sitemizde bulunan telefon numarası, e-posta ve talep formları ile firmamıza ulaşmak son derece kolaydır. Firmamız ile iletişime geçtikten sonra size verilen tarih ve saatte nakliye işlemi gerçekleştirilir. Firmamız verdiği zaman diliminde bu işlemi yaparken herhangi bir aksama durumu söz konusu olmaz. Haftanın yedi günü firmamız hizmet vermektedir.

Kuşadası evden eve nakliye firmamız ile yaptığınız görüşmelerden sonra taşınacak olan eşya, taşınacak olan kat, taşıma mesafesi gibi durumlar göz önünde bulundurularak firmamız tarafından sizlere fiyat verilmektedir. Oldukça uygun fiyatlar ile nakliye işlemleri gerçekleştirilmektedir. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmaktadır. Güler yüzlü bir ekip ile hizmet veren firmamız müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte ve kendisini yenileyen bir firma olmaktadır.

Kuşadası asansörlü nakliye hizmetlerimiz eşyaların taşınacağı binanın konumuna göre seyyar asansör ya da araç üstü asansör ile yapılmaktadır. Taşıma öncesi bu durum belirlenir ve ona göre nakliye işlemlerine başlanır.BİLGİLENDİRME

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER