02566142704     02566142704
Ev Eşyası Eşya Depolama Hizmeti     Taşınma Formu

Akbük Evden Eve Nakliyat Firması

08 Mayıs 2020     459 Görüntüleme

Akbük Evden Eve Nakliyat Firması

Akbük evden eve nakliyat firması güvenle tercih edebileceğiniz nakliyat firmalarından birisidir. Nakliye işlerinde sağlam kalite ve uzman desteği almak için firmamız 7/24 hizmetinizdedir. Eşyalarında yerinde incelenmesi ve toplanması ile başlayan süreç uygun nakliye araçlarıyla takviyesi ve belirtilen adrese teslimi ile devam etmektedir. De monte hizmetleri ile de her türlü kurulum ve yerleştirme işleri de yine firma bünyesinde görevli yetkili elemanlar ile yapılmaktadır.Firmamıza 0256 614 27 04 - 0541 314 57 09 numaralardan 7/24 ulaşabilirsiniz.Taşınma işlerinde sıkıntısız bir süreç takibi için uzmanlarımız sizin için çalışmaktadır. İstediğiniz zaman uzmanlarımızla iletişim kurarak taşınma işlerinize başlayabilirsiniz. Kaliteli, hızlı ve güvenli nakliye hizmeti için biz her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Akbük Evden Eve Taşımacılıkta Kaliteli Hizmet

Akbük evden eve taşımacılık ile kalite hizmet anlayışımız devam etmektedir. Çalışmalarımızdan kısaca bahsedecek olursak öncelikle sizinle tanışarak nakliye taleplerinizi dinliyoruz. Sonrasında eşyalarınızın genel durumunu incelemek üzere evinize keşif için ekibimizi gönderiyoruz. Komple eşya, parça eşya taşımacılığı, beyaz eşya, yatak odası, koltuk takımı gibi akla gelebilecek her türlü eşyaların durumunu önce inleyip rapor ediyor sonrasında taşınma işlemlerine başlıyoruz. Kaliteli malzeme sistemi ile eşyaların türüne göre paketleme ve ambalajlama yapıyor ve eşyalarınızı uygun nakliye araçlarına dikkatli bir şekilde yerleştiriyoruz. Sonrasında eşyalarınızı yeni taşınılacak adrese teslim etmek üzere uzman personelimiz aracılığıyla götürüyoruz. Burada da yine taşınma işlerimizi sırasıyla ve dikkatli bir şekilde yerine getiriyoruz.

Akbük Evden Eve Asansörlü Taşıma

Akbük evden eve asansörlü taşıma ile eşyalarınızın asansörlü nakliye sistemi ile taşınmasını sağlıyoruz. Asansörlü araçlarımızda yer alan palet sistemine çok sayıda eşyanızı güvenli şekilde yerleştiriyor ve merdiven sistemi ile de istenilen kata eşyalarınızı çıkarıp pencere ya da terastan en uygun giriş yerinden eşyalarınızı taşıyoruz. Asansörlü taşıma hizmeti ile eşyalarınızın çarpma, kırılma, aşınma riski olmadan kolayca ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Böylece size pratik ve güvenli nakliye hizmetinin ayrıcalığını en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz. Akbük evden eve nakliyat firması olarak  asansörlü nakliye hizmetlerimiz ve daha fazlası hakkında bilgi almak için bizleri iletişim numaralarımızdan istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

 BİLGİLENDİRME

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER